Velký kovový talíř hasičské auto a zachránce 30 cm

Neohodnoceno

Luxusní dar nebo ocenění za zásluhy, to je velký kovový talíř o průměru 30 cm s motivem hasičského vozu a hasičem zachráncem.

Barva motivu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Štítek s textem ?
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 211/STA 211/STA2 211/STA3 Zvolte variantu
395 Kč
Velký kovový talíř hasičské auto a zachránce 30 cm
Neohodnoceno

Dárek i ocenění, které připomene významnou událost nebo záchranu života, udělá radost každému. Takový často těžký úkol dokáže splnit tento luxusní dárkový kovový talíř s motivem hasičského vozu a hasičem zachráncem.

 

Čím je tento kovový talíř vyjímečný? 

Novinka na trhu - takto nazdobený talíř je úplná novinka na našem trhu. Za jeho vývojem stojí tým našich grafiků a poradců ze řad SDH.

Hodnotný dar - zdobený leštěný talíř o průměru 30cm je dozdoben masivními kovovými odlitky včetně prostoru pro gravírovaný štítek .

Wau-efekt - předejte talíř v dárkové kazetě (dokupuje se samostatně) a můžete se spolehnout, že obdarovaný bude skutečně dojat.

 

Jak je talíř velký?

Talíř má průměr 30cm.

 

Z čeho se talíř skládá?

Základem je leštěný talíř se zdobením po okrajích. Na tento talíř jsou připevněny tematické odlitky (ze zinkové slitiny). Kovové části jsou galvanicky pokoveny a patinovány, na závěr je celý odlitek lakuje průhledným akrylovým lakem, který zabrání tmavnutí vlivem vzdušné vlhkosti. Barva tak zůstává stálá a je odolná proti běžným stěrům a vzdušné rzi. Do odlitků není možné gravírovat. 

Talíř si lze vybrat ve 3 barvách (podle barev odlitků) - starozlato, starostříbro, starobronz.   

 

Jaké příslušenství lze k talíři dokoupit?

K talíři lze dokoupit dárkovou kazetu, opěrný stojánek a gravírovaný štítek.