Stuhy k výročí na prapor

Vyrobíme pro vás zakázkovou stuhu pro hasičské prapory. Tyto stuhy jsou oboustranné saténové, 10cm široké a 140cm dlouhé. Na zakázku jsou plnobarevně potištěné (včetně loga a symbolů).

Oboustranný potisk je realizován sublimací, která umožňuje použití plnobarevných kontrastních přechodů, jemné detaily a linky v logu SDH.

Výsledná stuha pod standartu nebo prapor (či vlajka) je tedy dvouvrstvá saténová stuha obšitá po celém obvodu lemovkou, v horní části doplněna o ozdobnou kroucenou šňůrku s karabinkou k přichycení a ve spodní části zakončená ozdobnými třásněmi. Materiál stuhy je velice odolný a lesklý satén který dobře drží tvar a nepolehává.

Výroba již od 1 ks.

 

Stuhy jsou vyráběny zakázkově. Dodací lhůta je 14 dní od potvrzené objednávky s podklady pro výrobu.Ceník - stuha na hasičský prapor

Počet kusů 1 - 5 ks 6 - 15 ks 16 a více
Cena včetně DPH 700 Kč / ks 500 Kč / ks 450 Kč / ks

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH za 1 ks a včetně základního zpracování grafické přípravy s jedním kontrolním a jedním opravným náhledem.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Inovace a tvorba
vlastní výroba a návrhy
Kvalitní výrobky
vlastní výroba v ČR
Jistota dodání
dodržujeme termíny

Obrázky a fotografie na tomto webu nesmí být použity pro trénování, tvorbu datových sad, analýzu a generování obsahu pomocí a včetně nástrojů umělé inteligence a jejich zpracování či vyhodnocování.