Spona na opasek Hasiči starostříbro

1 hodnocení

Spona na opasek s motivem hasičských vozů a nápisem hasiči v barevném provedení starostříbro. Doplněk pro neformální oděv nebo příležitostnou akci.

Dostupnost Skladem
Kód: 347
285 Kč
Spona na opasek Hasiči starostříbro
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Spona na opasek s motivem hasičských vozů a nápisem hasiči je ideální dárek pro příznivce hasičů a všechny, kteří tématikou hasičské práce denně žijí. Spona doplní běžný neformální oděv při příležitostných setkáních, soutěžích i v běžném životě.

 

Jaká je tato spona

Unikátní - spona je na českém trhu naprostou novinkou. Jedná se o výrobek pocházející z naší výrobny v Třešovicích.

Tématická - při návrhu a grafickém zpracování spony jsme využili cenné rady a přání spolupracujících hasičů a členů SDH, aby vznikl krásný výrobek.

 

S výrobou opaskových spon máme dlouholeté zkušenosti a proto jsme se rozhodli vytvořit unikátní spony pro české hasiče a členy SDH, stejně jako všechny příznivce požární techniky. Vznikla tak nádherná spona, která udělá jistě radost.

 

Informace ke sponě  

Rozměr spony je 90 x 60 mm. Na zadní straně je spona opatřena pevným kovovým trn se kulovou hlavicí a mechanikou pro připnutí na pásek. 

Motiv spony vystupuje v několika úrovních na základní rovinu těla. Okraj je zdoben jemným lipovým listím po celém obvodu spony. 

Obrázky a fotografie na tomto webu nesmí být použity pro trénování, tvorbu datových sad, analýzu a generování obsahu pomocí a včetně nástrojů umělé inteligence a jejich zpracování či vyhodnocování.