Polštář s potiskem Florian DC style

Neohodnoceno

Polštář velikosti 40x40cm s potiskem Florian DC style z naší vlastní české výroby. Dárek pro hasiče i příznivce požární techniky a sportu.

Dostupnost Skladem
Kód: 901
269 Kč
Polštář s potiskem Florian DC style
Neohodnoceno

Polštářek s potiskem Florian DC style. Večer si jej můžete vložit pod hlavu a ráno s ním ozdobit například sedačku. Unikátní motiv polštáře s hasičskou tématikou je ideální dárek pro radost i do domácnosti.

 

Čím je tento polštář s potiskem Florian DC style vyjímečný?

Novinka na trhu - tento polštářek jsme si sami vytvořili. Vznikl tak produkt, který je na trhu úplně nový.

Odolný & pratelný - barva potisku je součástí vlákna a je odolná proti blednutí a praní.

Kvalitní výplň - je ze silikonizovaného dutého vlákna (smotané do tvaru kuliček). Tento typ výplně se běžně používá pro polštáře na spaní.

Množství výplně - výplň do každého polštáře vkládáme ručně a vždy se jej snažíme pořádně "nacpat". Polštářek tak drží dobře tvar. 

 

Kdo polštářek ocení?

Každý kdo si rád položí hlavu příjemný hladký satén.

 

Užitečné informace o tomto polštáři

Velikost polštáře je 40 x 40 cm (výška x šířka). 

Potah polštáře je vyroben z látky s označením Waterpfoof 240 - tento materiál je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Je odolný a nemačkavý. Polštářek tak bude vždy vypadat dobře.

Potisk potahu je proveden z obou stran metodou sublimace (vodou ředitelné barvy jsou nejprve natisknuty a poté zapečeny při 180 stupních přímo do vlákna potahu).

Potah je doplněn o praktický zip a lze tak snadno sejmout a vyprat. Samotné tělo polštáře a jeho náplň je možné prát na běžné praní při 40 stupních.   

 

 

Obrázky a fotografie na tomto webu nesmí být použity pro trénování, tvorbu datových sad, analýzu a generování obsahu pomocí a včetně nástrojů umělé inteligence a jejich zpracování či vyhodnocování.