Vážení zákazníci, stránky jsou v pilotním provozu, zboží se průběžně doplňuje. Pokud máte zájem o zboží z prázdných kategorií, kontaktujte nás telefonicky pro aktuální nabídku na +420 731 457 369.

Nákrčník FireSquad

Neohodnoceno

Nákrčník s potiskem FireSquad zahřeje při sychravém počasí. Předcházejte nastydnutí krku tímto ideálním doplňkem s hasičským motivem.

Dostupnost Skladem
Kód: 67
130 Kč
Nákrčník FireSquad
Neohodnoceno

Hezký a praktický nákrčník s potiskem FireSquad (někdy nazývaný také multifunkční šátek) je ideální doplněk pro pobyt venku, když je sychravé počasí. Nákrčník zahřeje a potěší svým motivem všechny příznivce hasičské tématiky.

 

Jaký je tento nákrčník?

Lehký - textilní materiál je funkční rychleschnoucí polyesterový úplet EXTRRA DRY s názvem Bavlna, gramáž na metr2 je 160g.

Pružný & prodyšný - použitý materiál zajišťuje pružnost rychlou schopnost odvodu potu a schnutí. 

Stylový - tento nákrčník byl vytvořen s ohledem na hasiče a příznivce hasičské tématiky. Jedná se o unikátní výrobek z naší dílny.

Příjemný - materiál je příjemný na dotek a evokuje pocit jako u opravdové bavlny.

 

Jak je nákrčník vyroben?

Tento nákrčník vzniká v naší dílně v Třešovicích u Strakonic za účasti zkušených grafiků, tiskařů a švadlen. 

Grafika nákrčníku se nejprve natiskne vodou ředitelnými nezávadnými barvami na speciální papír. Následně se barva pomocí termolisu přenese z papíru na textilní materiál. Barva se tak zapeče do materiálu na úrovni vláken a stane se tak nedílnou součástí látky.

Plátno se poté sešije plochým pružným švem (stejně tak i horní a dolní okraj) a vznikne rukáv o velikosti 24 x 39 cm - nákrčník.